Blog

BLOG VE FAYDALARI

Bu yazımızda sizlerle Ajansing Panel Yönetiminin Blog Modülünün siteniz için faydalarından bahsetmiş olacağız.


1-İlk olarak blog nedir ? kısadan bahsetmiş olalım.

Web tabanlı bilgi paylaşım ağı olan blog, insanların bildiği, öğrendiği ve paylaşmak istediği paylaşımları aktarmayı sağlayan mecradır.


2-Peki bir blog yazmanın veya bir web sitesinde blog'un olması siteniz için ne gibi fayda sağlar.

Bir web sitesinde firmanın kurumsal bilgileri, üretilen ürünleri ve verilen hizmetleri yer alır. Bu bilgilerin yanı sıra firmanın web sitesinde ürün ve hizmetleri hakkında ziyaretçilere bilgi vermesi o ürün ve hizmetler hakkında detay öğrenmesi anlamına gelir. Bu da gerek ziyaretçiler gerekse google açısından çok faydalı bir web sitesi veya firma imajı vermektedir. Bu sebepten Kurumsal bir web sitenin blog sayfasının olması çok etkili bir çalışmadır. Bir çok firma artık web sitesine blog sayfası ekletmeye başlamıştır. Ve blog sayfası açmayan firmalara göre Google arama sonuçlarında daha yukarıdadırlar. Bu sebepten blog sayfasının önemi çok büyük.

Kurumsal firmaların ve reklam departmanlarının hazırladıkları blog sayfaları çok etkili. Minimum maliyetle maximum site trafiği sağlayan şirket blog sayfaları ayrıca hiç ummadığınız zamanlarda bile mükemmel trafiklerle yüksek cirolar sağlayabilirler.

Son olarak eklemek gerekirki haftada 2 yada 3 makale başlangıç için işinizi görecektir.

Posted in Panel Yönetimi on Jul 05, 2018