Kurumsal

Viral Yazılım ile farkı hissedin...

Viral Yazılım Hizmetleri 2010 yılında kurulmuş olup Web Tasarım, B2B Sistemleri, C2C Sistemleri, Nakliye Yazılımı, E-Ticaret Sistemleri alanlarında profesyonel kadrosu ile hizmet veren sektörünün öncü firmasıdır. Viral Yazılım olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız.

Danışmanlık Hizmetleri ve Özel Web Yazılım Hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizden gelen talep ve istekleri harmanlayarak ihtiyaçlarınıza yönelik yenilikçi, modern, son teknoloji ile bir araya gelmiş çözümleri sizlere en uygun fiyatlar ile sunuyoruz...

Hedeflerimiz Büyük !

  • Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, artan taleplerini karşılarken, kaliteli çözümler üreterek, değerlerimizi etkin kullanarak, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamaktayız. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında faaliyet göstererek, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktayız.

    Değerlerimizi koruyarak uzman bir deneyim ile en iyi çözümü ve servisi sunmaktayız. Müşterilerimizi zaman içerisinde artan gereksinim ve beklentilerini aşarak, memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak firmamızın en önemli amacıdır. Gelenek ve göreneklerimizi bilişim teknolojileri ile harmanlayarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz.